Kuhinjske krpe u poklon paketu LAVANDA set od 6kom
Povezani proizvodi
-10 % kod: MINUS10
from 1,20 € do –35 %
Švedska krpa Crystal zelena
Na zalihama
(>10 kom)
from 1,20 €
-10 % kod: MINUS10
Kuhinjske krpe TESSARO 50x70 cm, 5 kom
Na zalihama
(>10 kom)
4,50 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
7,80 €
–41 %
Kratka pregača do struka od eko kože GRILL AND SERVE, crna
Na zalihama
(>10 kom)
4,60 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
14,50 €
–71 %
Plava krpa FREJA LIGHT BLUE
Na zalihama
(10 kom)
4,20 €
-10 % kod: MINUS10
from 1,20 € do –35 %
Švedska krpa Crystal žuta
Na zalihama
(>10 kom)
from 0,90 €
-10 % kod: MINUS10
Kuhinjska pregača CHECKS, bijelo-crna
Na zalihama
(>10 kom)
5,30 €
-10 % kod: MINUS10
Kuhinjske krpe u poklon paketu ROSES set od 6 kom
Na zalihama
(>10 kom)
14,40 €
Detaljan opis proizvoda
Detaljnije
- Materijal: 100% pamuk
- Dimenzije: 40 x 60 cm
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krpe i kuhinjske rukavice |
|---|---|
| EAN: | 8596605061543 |
| ? Boja: | Krem, Ljubičasta |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 1,8 kg |
| ? Širina: | 40 cm |
| Duljina: | 60 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar