Posteljina od krepa ROMANCE narančasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji ističe iste karakteristike kao pamuk bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. U zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Lako održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća se čuvaju čak i na tipično naboranoj površini. Valovita površina se postiže nježnom obradom pamuka uz potpuno očuvanje njegovih karakteristika.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Narančasta
- Krem
- Siva
Karakteristike
- Romantični motiv cvijeća
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Posteljina je neželjiva, tako da je ne morate glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljine temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek iznutra okrenutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| ? Boja: | Krem, Siva, Narančasta |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Cvjetovi |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Pamuk |
| Obostrano: | Ne |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.