Krepposteljina DENYX svijetlosmeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krepposteljina
Praktičan materijal koji ističe iste karakteristike kao pamuk bez potrebe za peglanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. U zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća zadržane su i na tipično naboranoj površini. Valovita površina dobivena je nježnom obradom pamuka, uz puno očuvanje njenih karakteristika.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Svijetlosmeđa (Light Taupe)
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x za 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva peglanje
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Krevetninu perite odvojeno, uvijek naopako i zakopčanu
- Koristite sredstvo za pranje prikladno za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827095 |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.