Krepon posteljina NOĆNO NEBO POLY tirkizna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krepon posteljina
Praktičan materijal, koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe glačanja. Krepon je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Laka održavanje, upijanje vlage, prozračnost i mekoća ostaju očuvani čak i na tipično valovitom površine. Valovita površina postiže se nježnom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakna - poliester
- Težina: 105 g/m2
Boja
- Tirkizna
- Bijela
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x svakih 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek preokrenutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljina odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | 11 - 22 € |
| ? Boja: | Tirkiz |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Zvijezde, Božicni |
| ? Stil posteljine: | Moderan, Za djecu |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.