Krep posteljina MATOLA bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim svojstvima kao pamuk bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, ljeti ugodno hladi, a pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća održava se čak i na tipično naboranoj površini. Valovita površina se postiže nježnim tretiranjem pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
- Materijal: 100% pamuk
- Gramaža materijala : 120 g/ m2
Boja posteljine
Bijela
Jednostavnost i čistoća, simbol bijele boje. Omotajte spavaću sobu svježinom i osjećajem slobode. Bijela, savršeno neutralna, povećava prostor i lako se kombinira s bogatijim bojama. Zajamčeno nikada neće izaći iz mode niti izgledati neprikladno. Pogodna je za male i velike prostore, gdje djeluje elegantno i prozračno .
Napomena: Prikaz boje može se malo razlikovati od stvarnosti.
Kopčanje
Gumbi
Još uvijek ima dosta pobornika klasičnog kopčanja na gumbe. Tradicionalni stil kopčanja naših baka ili majki nekima može biti naporan i zamoran. Sam gumb je ukusan ukrasni element koji ne grebe i izgleda ukusno. Velika prednost je laka i brza zamjena u slučaju oštećenja ili puknuća.
Motiv posteljine
Cvijeće
Pretvorite spavaću sobu u cvijetnjak koji izgleda vrlo romantično. Motivi ruža, tratinčica ili tulipana unijet će osvježavajući povjetarac u vaš interijer. Veliko i šareno cvijeće moderno je i popularno u spavaćim i dječjim sobama. Mirisom egzotike i svježine lako možete postići strastvenu ili proljetnu atmosferu. Tulipani simboliziraju vjernost i pouzdanost, a ruže strast i želju. Na vama je koji ćete cvijet odabrati.
Stil posteljine
Seoski

Vječni dizajni koji su moderni i popularni među svim generacijama. Stvorite ugodan dom ili vikendicu, pretvorite stereotip u nešto neobično. Svidjet će vam se i klasični motivi cvijeća, šahovnica, pruga ili prstenova. Seoski stil čuva izvorne vrijednosti, maksimalnu funkcionalnost, jednostavnost i tradiciju. Povratak ovim vrijednostima također je trendi, kombinirajte bogate motive i svijetle boje s prirodnim materijalima, udahnite domu novu energiju.
Trebam li glačati posteljinu?
Glačanje je vaša noćna mora?! Ne očajavajte! Krep uopće ne zahtijeva glačanje, a opet izgleda super. Skupljeni i nezgužvani materijal treba samo osušiti i zgodno složiti u ormar. Ako vam glačalo nije prijatelj, birajte od široke ponude krep posteljina.
- Posteljinu ne morate glačati
Na koliko stupnjeva trebam prati posteljinu?
Općenito, posteljinu peremo na temperaturi od 40 do 60 °C. Bijele ili pamučne posteljine mogu se prati do 60 °C, dok krepe treba prati na nižoj temperaturi. Općenito, visoke temperature pranja mogu oštetiti vlakna, dati istrošeniji izgled ili uzrokovati blijeđenje boja. Prije prve uporabe temperatura pranja treba biti min. 40°C .
- Preporučena temperatura pranja : 40 °C
Koliko često prati posteljinu?
Mijenjanje i pranje posteljine je nešto što se podrazumijeva. Optimalno je posteljinu prati svakog tjedna, najmanje jednom u 14 dana, okrenutu naopačke. Zaprljanju doprinose znojenje, bolest ili topli ljetni mjeseci, pa je poželjno češće mijenjanje. S tim u svezi je i potreba za pranjem samih popluna i jastuka. Novokupljenu posteljinu prije prve uporabe operite, omekšat će.
- Svakog tjedna, najmanje jednom u 14 dana
Pakovanje klasične posteljine sadrži:
- 1 kom deke 140 x 200 cm
- 1 kom jastuka 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| Cijena: | 11 - 22 € |
| ? Boja: | Bijela, Zelena |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Cvjetovi, Uskrsni |
| ? Stil posteljine: | Provincijalni |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | Pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.