Krep posteljina DENYX siva hotelski džep
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe glačanja. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upojnost, prozračnost i mekost ostaju očuvane i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postignuta je nježnom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Siva
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Zapinjanje hotelski džep
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Krevetninu perite posebno, uvijek naopako i zatvoreno
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine izaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827026 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.