Krep posteljina DENYX bijela hotelska kapica
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe glačanja. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, prikladan je i za alergičare. Lako održavanje, sposobnost upijanja, prozračnost i mekoća ostaju sačuvani i na karakteristično naboranoj površini. Valovita površina postignuta je nježnom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Bijela
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljine temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek prevrnutu naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj paketa
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535826913 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.