Kremino posteljina DENYX svijetlo smeđa hotelski džep
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Kremino posteljina
Praktičan materijal koji ima iste karakteristike kao pamuk, bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako doba godine. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća ostaju sačuvani čak i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postiže se blagom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Svijetlo smeđa (Light Taupe)
Karakteristike
- Jednobojni uzorak
- Zakopčavanje hotelski džep
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite zasebno, uvijek naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827125 |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.