Sivo-bijela navlaka za jastuk GEOGOLD 40x40 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Duljina: 40 cm
- Visina: 1,5 cm
- Težina: 0,125 kg
Detaljnije
- Preporučamo pranje na 30 °C
- Ne izbjeljivati, ne sušiti u sušilici
- Kemijsko čišćenje
- Zatvaranje patentnim zatvaračem
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastučnice |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| ? Boja: | Bijela, Siva, Mentol |
| ? Dimenzije: | 40 x 40 cm |
| ? Širina: | 40 cm |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Duljina: | 40 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Oblik: | Kvadratni |
| Setovi: | Pojedinačna jastučnica |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.