Polipamučna jastučnica NOĆNO NEBO POLY 50x70 cm, tirkizna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
Boja
- Tirkizna
- Bijela
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Duljina: 70 cm
Specifikacije
- Ne bijeliti, ne čistiti kemijski
- Preporučena temperatura pranja 40 °C
- Sušenje u sušilici pri niskoj temperaturi do 60 °C
- Nije potrebno glačati
- Zatvaranje na gumbe
- Paket sadrži 1 kom
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastučnice |
|---|---|
| EAN: | 0710535829914 |
| ? Boja: | Bijela, Tirkiz |
| ? Dimenzije jastuka: | 50 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,1 kg |
| ? Širina: | 50 cm |
| ? Tip: | Dekorativní povlaky |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Broj kom u pakiranju: | 1 |
| Duljina: | 70 cm |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Motiv: | Božićni, Zvijezda |
| Oblik: | Pravokutan |
| Obostrano: | Ne |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Setovi: | Pojedinačna jastučnica |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.