Krep Jastučnica DENYX 50x70 cm svijetlo smeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m²
Boja
- Svijetlo smeđa (Light Taupe)
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Duljina: 70 cm
Specifikacije
- Jednobojni motiv
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C – 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Ne izbijeljivati
- Ne sušiti u sušilici
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastučnice |
|---|---|
| EAN: | 0710535827118 |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije jastuka: | 50 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | 50 cm |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Duljina: | 70 cm |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.