Jastučnica od mikrovlakana TREES & STARS 50x70 cm, zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
- Težina: 90 g/m2
Boja
- Bijela
- Krem
- Bež
- Zelena
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Duljina: 70 cm
- Napomena: Navedene dimenzije mogu varirati za ± 5 cm
Specifikacije
- Ne izbjeljivati
- Zapinjanje na patentni zatvarač
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Paket sadrži 1 kom
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastučnice |
|---|---|
| EAN: | 0710535832129 |
| ? Boja: | Krem, Zelena |
| ? Gramaža: | 90 g/m2 |
| ? Dimenzije jastuka: | 50 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Širina: | 50 cm |
| ? Tip: | Dekorativní povlaky |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Broj kom u pakiranju: | 1 |
| Duljina: | 70 cm |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Motiv: | Drvca |
| Oblik: | Pravokutan |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Setovi: | Pojedinačna jastučnica |
| Stil: | Moderan, Skandinavski |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.