Jastuk od memorijske pjene BAMBOO DREAM 50x70 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal navlake
- 54% PES, 46% Bambusova viskoza, Pletena tkanina
- Gramatura: 180 g/m2
- Težina punjenja: 1100 g
Punjenje jastuka
- Drobna memorijska pjena
Dimenzija
- Širina: 50 cm
- Duljina: 70 cm
- Visina: 12 cm
Karakteristike
- Uklonjiva navlaka
- Zatvaranje: Zip
- Pranje: Najmanje 2x godišnje na 40 °C
- Centrifugiranje na najnižim okretajima
- Ne sušiti u sušilici
Često postavljana pitanja 🙋
Kako se brinuti za jastuk Bamboo Dream da dugo traje?
Briga o jastuku Bamboo Dream je jednostavna. Navlaka se može prati u perilici na nježnom ciklusu u mlakoj vodi s blagim deterdžentom. Produžit ćete vijek trajanja jastuka ako ga ostavite da se suši na zraku i redovito ga protresete za održavanje oblika.
Savjet: Koristite dodatnu jastučnicu kako biste zaštitili jastuk od znoja i prljavštine.
Stvarno li jastuk Bamboo Dream pomaže kod bolova u vratu i leđima?
Usitnjena memorijska pjena u jastuku Bamboo Dream savršeno se prilagođava obliku vaše glave i vrata. Time pruža potrebnu potporu i olakšava napetost, što može značajno pomoći kod bolova u tim područjima.
Savjet: Ako se budite s bolovima, pokušajte prilagoditi jastuk svom stilu spavanja – podržat će vas u svim položajima.
Koliko često bih trebao prati navlaku jastuka i kako to učiniti?
Navlaka jastuka Bamboo Dream trebala bi se prati barem jednom mjesečno. Perite je na nježnom ciklusu u hladnoj ili mlakoj vodi i sušite na zraku. Time ćete izbjeći oštećenje bambusovih vlakana.
Savjet: Postavite niže okretaje pri centrifugiranju kako biste spriječili nepotrebno trošenje.
Što učiniti ako jastuk Bamboo Dream počne gubiti oblik?
Ako jastuk gubi oblik, idealno ga je redovito protresati. Stavite ga na nekoliko minuta u sušilicu na nisku temperaturu ili ga jednostavno protresite. Memorijska pjena brzo se prilagođava obliku vaše glave.
Savjet: Prije prve upotrebe ostavite jastuk da se širi 1-2 dana na zraku.
Koji je najbolji način za uklanjanje mirisa iz novog jastuka?
Novi jastuk može imati slab miris iz proizvodnje. Ostavite ga jedan dan da se prozrači kraj otvorenog prozora i pospite ga sodom bikarbonom, koju nakon sat vremena usisajte. Miris bi trebao brzo nestati.
Savjet: Ako miris ostane, kontaktirajte korisničku podršku za daljnju pomoć.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci |
|---|---|
| EAN: | 08596605043273 |
| ? Dimenzije jastuka: | 50 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Materijal ispuna: | Memorijska pjena |
| ? Površinski materijal: | Poliester, Bambusova viskoza |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Preporučeno za: | Krevet za jednu osobu standard, Bračni krevet standard |
| Anatomski: | Da |
| Duljina jastuka: | 70 cm |
| Korištenje: | Cjelogodišnje |
| Širina jastuka: | 50 cm |
| Za alergičare: | Za alergičare |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.