Jastuk za vrtni naslonjač PLUSHIO 96x45 cm - više varijanti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 50% pamuk
- 45% poliester
- 5% recikliranih tkanina
Boja
- Plava
Dimenzije
- Dužina: 96 cm
- Širina: 45 cm
- Visina: 5 cm
- Težina: 0,75 kg
Specifikacije
- Pričvršćivanje na trake
- Sastav materijala osigurava čvrstoću i postojanost boje
- Ne izbjeljivati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Siva, Bordo, Plava |
| Težina: | 0,85 kg |
| ? Dimenzije: | 96 x 45 cm |
| ? Širina: | 45 cm |
| Visina: | 5 cm, Niska |
| Duljina: | 96 cm |
| Materijal: | Poliester, Pamuk |
| Motiv: | S uzorkom, Pruge |
| Pričvršćenje: | S trakama |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.