Jastučić za stolicu STANDARD svijetlo plavi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Gornja strana: Mikrovlakna
- Donja strana: Netkana tkanina
- Punjenje: Pjena
Boja
- Svijetlo plava
Dimenzije
- Dužina: 39 cm
- Širina: 36 cm
- Visina: 1,5 cm
Specifikacije
- Praktične trakice za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzo prodiranje hladnoće
- Zaštita od prljanja i trošenja namještaja
- Prikladno i za vanjsku upotrebu
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 8596605000511 |
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 0,2 kg |
| ? Materijal ispuna: | Poliester |
| ? Dimenzije: | 39 x 36 cm |
| ? Širina: | 36 cm |
| Duljina: | 39 cm |
| Materijal navlake: | Mikrovlakno |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.