Jastučnica za stolicu STANDARD bordo
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Gornja strana: Mikrovlakana
- Donja strana: Netkana tekstila
- Punjenje: Filc
Boja
- Bordo
Dimenzije
- Duljina: 39 cm
- Širina: 36 cm
- Visina: 1,5 cm
Specifikacije
- Praktične trake za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brz prodor hladnoće
- Zaštita od prljanja i habanja namještaja
- Prikladno i za vanjsku upotrebu
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 8596605000504 |
| ? Boja: | Bordo |
| Težina: | 0,2 kg |
| ? Materijal ispuna: | Molitan |
| ? Dimenzije: | 39 x 36 cm |
| ? Širina: | 36 cm |
| Duljina: | 39 cm |
| Materijal: | Mikrovlakno |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.