Jastuk za sjedenje na stolici STANDARD bež boje
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Gornja strana: Mikrovlakna
- Donja strana: Netkani tekstil
- Punjenje: Spužva
Boja
- Bež
Dimenzije
- Duljina: 39 cm
- Širina: 36 cm
- Visina: 1,5 cm
Specifikacije
- Praktične vezice za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzi prodor hladnoće
- Zaštita od onečišćenja i trošenja namještaja
- Pogodno i za vanjsku uporabu
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 8596605038477 |
| ? Boja: | Bež |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,2 kg |
| ? Dimenzije: | 39 x 36 cm |
| ? Širina: | 36 cm |
| Duljina: | 39 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.