Jastučić za stolicu LINGE BLUE 37x37 cm, plavi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Navlaka: 100% poliester
- Ispuna: 100% poliuretanska pjena (molitan)
Boja
- Plava
Dimenzije
- Širina: 37 cm
- Dužina: 37 cm
- Dužina traka: 30/31 cm
- Visina: 2 cm
- Težina: 0,18 kg
Specifikacije
- Praktične trake za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brz prolazak hladnoće
- Zaštita od prljavštine i trošenja namještaja
- Pogodno i za vanjsku upotrebu
- Ne prati
- Ne čistiti kemijski
- Ne izbjeljivati
- Ne glačati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,18 kg |
| ? Materijal ispuna: | Molitan |
| ? Dimenzije: | 37 x 37 cm |
| ? Širina: | 37 cm |
| Visina: | 2 cm, Niska |
| Duljina: | 37 cm |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Motiv: | Jednobojan |
| Oblik: | Kvadratni |
| Pričvršćenje: | S trakama |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.