Jastučić za sjedenje na stolici MAZAKO 38x38 cm, ružičasti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Navlaka: 100% pamuk
- Ispuna: 80% pamuk i 20% poliester
Boja
- Ružičasta
- Zelena
- Krem
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Duljina: 38 cm
- Visina: 5 cm
- Težina: 0,545 kg
Detalji
- Praktične vezice za pričvršćivanje na naslon stolice
- Povećava udobnost i osigurava mekoću prilikom sjedenja
- Sprečava brzi prodor hladnoće
- Štiti od prljavštine i trošenja namještaja
- Kod vanjske upotrebe jastučić zaštititi od kiše i direktnog sunca
- Preporučena temperatura pranja 30 °C (prema naljepnici proizvođača)
- Nemojte sušiti u sušilici
- Ne izbjeljivati
- Ne glačati
- Ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 3210804883007 |
| ? Boja: | Ružičasta |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,545 kg |
| ? Materijal ispuna: | 80% pamuk | 20% poliester |
| ? Dimenzije: | 38 x 38 cm |
| ? Širina: | 38 cm |
| Visina: | 5 cm, Niska |
| Duljina: | 38 cm |
| Materijal navlake: | 100% pamuk |
| Motiv: | S uzorkom |
| Oblik: | Kvadratni |
| Pričvršćenje: | S trakama |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.