Jastučić za sjedalo na stolici BOUTON 38x38 cm, sivi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Navlaka: Poli-pamuk
- Ispuna: 100% poliuretanska pjena (molitan)
Boja
- Siva
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Dužina: 38 cm
- Visina: 6 cm
- Težina: 0,545 kg
Specifikacije
- Praktične vrpce za pričvršćivanje na naslon stolice
- Povećava udobnost i osigurava mekoću tijekom sjedenja
- Sprečava prodiranje hladnoće
- Zaštita od prljanja i trošenja namještaja
- Pri vanjskoj upotrebi jastučić zaštititi od kiše i izravnog sunca
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jastuci za stolice |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 0,545 kg |
| ? Materijal ispuna: | Molitan |
| ? Dimenzije: | 38 x 38 cm |
| ? Širina: | 38 cm |
| Visina: | 6 cm, Visoka |
| Duljina: | 38 cm |
| Materijal navlake: | Polipamuk |
| Motiv: | S uzorkom |
| Oblik: | Kvadratni |
| Pričvršćenje: | S trakama |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.