Fotelja s tabureom SMART SET, tamno siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal fotelje
- Sastav pokrova: 100% Poliester
- Boja: Tamno siva - Lincoln 90
- Materijal pokrova: Manšeta (Velur)
- Otpornost na habanje (Martindale): 100 000
Konstrukcija je izrađena od bukovog i borovinog drveta. Dodatni materijal okvira fotelje je iverica, šperploča i tvrdokartonska ploča.
Materijal taburea
- Sastav pokrova: 100% Poliester
- Materijal pokrova: Manšeta (Velur)
- Boja pokrova: Tamno siva - Lincoln 90
Dimenzije fotelje
- Ukupna širina: 100 cm
- Širina sjedala: 60 cm
- Ukupna dubina: 94 cm
- Dubina sjedala: 53 cm
- Visina: 75 cm
- Visina sjedala: 43 cm
Dimenzije taburea
- Širina: 90 cm
- Dubina: 65 cm
- Visina: 44 cm
Lincoln
Plišano mekana tkanina Lincoln svojim izgledom podsjeća na manšetu. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, a uz to iznimno čvrst i otporan. Fini dlačice na površini lako se čiste pomoću specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecirska tkanina za kauče, fotelje i stolice. Izrađena je od 100% poliestera visoke gramaže.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da se nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znake habanja. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Lincoln se može pohvaliti s 100.000 ciklusa, što je potpuni maksimum. Uobičajene tkanine u kućanstvu imaju oko 20.000 ciklusa.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Fotelje |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Dubina fotelje: | 94 cm |
| Dubina tabureta: | 65 cm |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Nosivost tabureta: | 120 kg |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Širina fotelje: | 100 cm |
| Širina tabureta: | 90 cm |
| Visina fotelje: | 75 cm |
| Visina tabureta: | 44 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.