Posteljina od flanela CHRISTMAS HEART siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Flanel posteljina
S flanelom tijekom zimskih mjeseci sigurno nećete pogriješiti. Topao, prozračan i ugodno svilenkast materijal s većom gustoćom, koji odlično zadržava toplinu i upija. Postat će nezamjenjiv suputnik za male i velike, popularan je i zbog jednostavnog održavanja.
Materijal
- 100% pamuk
Boja
- Siva
- Crvena
- Bijela
Karakteristike
- Moderan božićni motiv sa snježnim pahuljama
- Izrađeno od toplog i prozračnog flanela
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite zasebno, uvijek naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranom izboru
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Flanelska posteljina |
|---|---|
| EAN: | 08596605042016 |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Srce, Božicni |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Zima |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.