PROMOCIJA Okrugli blagovaonski stol LUNA 90 cm, rustikalno smeđi II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Laminirana iverica: Dekor rustikalno smeđa
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dubina: 90 cm
- Visina: 76 cm
- Debljina ploče: 15 mm
- Nosivost: 30 kg
- Težina: 13,5 kg
Specifikacije
- Okrugli blagovaonski stol za 4 osobe
- Čvrsta i stabilna metalna konstrukcija
- Ploča u dekoru rustikalno smeđa s otpornom površinom
- Jednostavno održavanje i dugi vijek trajanja
- Isporučuje se u rastavljenom obliku
Topli rustikalno smeđi dekor unosi u interijer osjećaj ugodnosti i prirodnog šarma. Ovaj stol savršeno pristaje u moderne i tradicionalne prostore, gdje ćete cijeniti njegov praktičan okrugli oblik i čvrstu konstrukciju. Kombinacija prirodnog izgleda drveta i elegantne crne metalne podnožja djeluje stilski i bezvremenski. Dovoljno je dodati udobne stolice i stvorit ćete mjesto gdje ćete s užitkom objedovati, raditi i razgovarati s prijateljima.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| Visina: | 76 cm |
| Nosivost: | 30 kg |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Debljina ploče stola: | 15 mm |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal ploče: | Laminat |
| Oblik: | Okrugli |
| Oblik nogu: | Atipično |
| Promjer: | 90 cm |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.