PROMOCIJA Kremasta baršunasta stolica LIBRA BUTTER CREAM II. klasa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Krem
- Metal: Dekor drveta
Dimenzije (± 1 cm)
- Širina: 45 cm
- Visina: 86,5 cm
- Dubina: 54 cm
- Visina sjedišta: 48,5 cm
- Širina sjedišta: 44,5 cm
- Dubina sjedišta: 39,5 cm
- Težina: 4 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Tapecirana blagovaonska stolica s mekanom podstavom
- Bezvremenski dizajn s blagim prošivanjem
- Tkanina za presvlake certificirana je po OEKO-TEX® Standard 100
- Čvrste metalne noge s praškastom obradom
- Isporučuje se rastavljena
Kreirajte prostor za blagovanje u koji ćete se rado vraćati. Blagovaonske stolice LIBRA su izvrstan dodatak za svakodnevna obroka i svečane trenutke. Njihova udobna tapecirana sjedala i stabilna konstrukcija bit će vam zahvalna ne samo tijekom dugotrajnog sjedenja, već i tokom obiteljskih okupljanja ili druženja s prijateljima. Zahvaljujući jednostavnom, ali elegantnom dizajnu, lako će se uklopiti u različite interijere – od modernih do rustikalnih. Stolice LIBRA postat će vaš svakodnevni saveznik za udobno i stilsko blagovanje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Krem |
| Težina: | 4 kg |
| ? Širina: | 45 cm |
| Visina: | 86,5 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 54 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Dvobojni |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.