Promocija Crna stolica BALI MARK s crnim nogama II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika: Crna
- Eko koža: Crna
- Polipropilen: Crna
Dimenzije
- Širina: 48 cm
- Dubina sjedala: 43 cm
- Dubina: 55,5 cm
- Visina: 82,5 cm
- Visina sjedišta: 45,5 cm
- Visina naslona: 37 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: 4,4 kg
Specifikacije
- Ergonomski oblik naslona i sjedala
- Tapecirano sjedalo s presvlakom od eko kože
- Izdržljiva konstrukcija od polipropilena
- Jednostavan, minimalistički i bezvremenski dizajn
Prepustite se lakoći i harmoničnoj atmosferi u vašem prostoru. Svijetli prostor pun blagih boja i svjetlosti više nije samo san. Skandinavski stil zadovoljava zahtjeve modernog stanovanja – on je prozračan, praktičan i elegantan. U blagovaonici inspiriranoj Skandinavijom, odlično će se uklopiti funkcionalan i vizualno čist namještaj. Crna boja u elegantnoj specifikaciji savršeno će se uklopiti u svijetao interijer i stvoriti sofisticiran kontrast. Jela stolice BALI MARK u crnoj boji naglasit će skandinavski izgled prostora. Ne bojte se dodati akcent u obliku tamno plave, zelene ili staro ružičaste – konačan učinak će vas iznenaditi.
Napomena: Proizvod nije namijenjen za komercijalne svrhe, već samo za kućnu upotrebu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 4,4 kg |
| ? Širina: | 48 cm |
| Visina: | 82,5 cm |
| Nosivost: | 100 kg |
| Dubina: | 55,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Eko koža |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Sa ispunom |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Setovi: | Komadni |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina naslona: | 37 cm |
| Visina sjedala: | 45,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.