PROMOCIJA Bijeli blagovaonski stol RAMOD 100x60 cm II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Lamino: Bijela
- Metal: Bijela
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dubina: 60 cm
- Visina: 75 cm
- Težina: 15 kg
Specifikacije
- Stol za 4 osobe
- Stabilna metalna konstrukcija
- Ploča s dekorom drva s lakom održavanjem
- Jednostavan minimalistički dizajn
- Isporučeno u demontu
Čistoća i svježina za vaš interijer
Kladite se na bezvremensku bijelu, koja djeluje elegantno, čisto i prozračno. Ovaj blagovaonski stol u potpuno bijeloj specifikaciji donijet će svježinu i svjetlo u vaš dom, idealan za moderne kuhinje i manje prostore. Odlično se kombinira s bilo kojim stilom boja stolica i dodataka i zahvaljujući svojoj univerzalnosti nikada neće izaći iz mode. Praktično održavanje i stabilna konstrukcija osigurat će da postane nezamjenjivi dio vašeg svakodnevnog života.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela |
| ? Širina: | 100 cm |
| Visina: | 75 cm |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Dubina: | 60 cm |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal ploče: | Laminat |
| Oblik: | Pravokutan |
| Oblik nogu: | Klasičan |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.