POPUST Rasklopiva dvosed sofa LAINE, smeđa, II. kvaliteta
Detaljan opis proizvoda
Izgled sofe
- Specifikacije: Dvosed sofa
- Veličina: Sofa do 250 cm
- Boja: Smeđa
- Presvlaka: POCO 22
Materijal sofe
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Sjajna, glatka tkanina
- Materijal nogu: Plastika
- Tip pjene: Pena T25
- Tip sjedala: Bonnell opruge
Dimenzije sofe
- Širina: 155 cm
- Dubina: 105 cm
- Visina: 75 cm
- Dubina sjedišta: 64 cm
- Visina sjedišta: 38 cm
- Visina nogu: 3 cm
- Površina za spavanje: 196 x 125 cm
- Nosivost: 160 kg
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Prerada u ležaj: Da
- Uključujući 2 ukrasna jastučića
Uljepšajte svoj dom sofama u skandinavskom stilu. Dvosed i trosed sofe idealne su za male stanove gdje štede prostor. To je najekonomičnije rješenje zone za odmor u domu. Sofe nisu samo dominantne u dnevnim boravcima, već su prikladne i za uredske prostore ili dječje sobe. Ukupni dojam pojačava na dodir ugodna površina sofe. Posljednjih godina trend je samtasto meko presvučeno ili tipično rebrasto pamučno pletivo. Prepustite se uživanju i opuštanju.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| ? Širina: | 155 cm |
| Visina: | 75 cm |
| Dubina: | 105 cm |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Površina za spavanje sofe: | 196 x 125 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Za dvije osobe |
| Visina nogu: | 3 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.