AKCIJA Viseća stolica KOKON sa stalkom, bež II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Tkanina: 100% poliester
- Umjetni ratan
- Metalni okvir s praškastim premazom
Boja
- Krem (stolica + tapeciranje)
- Crni stalak
Dimenzije stolice
- Širina: 116 cm
- Dubina: 75 cm
- Visina: 106 cm
- Nosivost: 130 kg
Dimenzije stalka
- Visina stalka: 200 cm
- Promjer podnožja: 100 cm
- Duljina viseće kuke: 26 cm
Dimenzije jastuka
- Mali (prednji): 45 x 20 cm
- Veliki (sjedište i naslon): 110 x 95 cm
Specifikacije
- Savršen komad namještaja za vaš dom i vrt
- Sjedište je opleteno poliratanom, što čini stolicu zaista stiliziranom
- 2 jastuka (za glavu, sjedište i naslon)
- Izrađeno od materijala otpornog na prljavštinu
- Dovoljno je obrisati vlažnom krpom
- Navlake su odvojive, tako da ih lako možete oprati
- Isporučuje se u demontiranom stanju
Sigurnosne napomene
- Koristite stolicu tek nakon što je potpuno sastavljena. Montažu provodi svaki kupac samostalno i na vlastitu odgovornost.
- Prije nego što sjednete u stolicu, provjerite da je vješalica čvrsto pričvršćena.
- Stolica nije namijenjena za naglo ljuljanje u stranu.
- Ako koristite stalak za vješanje stolice, postavite ga na ravnu i čvrstu površinu kako bi mu položaj bio stabilan (npr. pod, popločana terasa).
- Djeca do 6 godina mogu koristiti stolicu samo pod nadzorom odrasle osobe!
Čarolija ljuljanja
Otkrijte blagotvorne učinke ljuljanja s našim visećim stolicama, tzv. jajima, koje će maziti i vaše mentalno zdravlje. Ljuljanje izaziva osjećaj blagostanja, unutarnjega mira i učinkovito uklanja psihičku napetost. Kvalitetno izrađene ljuljačke od umjetnog ratana iznimno su otporne na nepovoljne vremenske uvjete i domaće ljubimce. Umjetni ratan na prvi je pogled gotovo neprepoznatljiv od prirodnog. Naše viseće stolice savršeno odgovaraju kako za vrt, tako i za interijer. Uživajte u slobodnim trenucima na ovim stolicama u skandinavskom stilu, koje su među najomiljenijim komadima modernog namještaja. Pružite si luksuzno opuštanje i unesite u svoj dom i vrt elemente mira i elegancije.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Crna, Bež |
| Težina: | 4 kg |
| ? Širina: | 116 cm |
| ? Tip: | Viseće |
| Visina: | 200 cm |
| Izgled: | Ljuljačka klupa |
| Materijal fotelje: | Metal, Tkanina, Umjetni ratan |
| Način učvršćenja: | Na stalak |
| Oblik: | Jaje |
| Podstavljanje: | S podstavom |
| Promjer kruga: | 100 cm |
| Stalak: | Da |
| Stil: | Moderan |
| Uzorak: | Jednobojno |
Sestavení vajíčka
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.