AKCIJA Tamnozelena rasklopiva kutna garnitura ZENA, obostrana II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna, Garnitura u L
- Veličina: Garnitura do 200 cm
- Boja: Tamnozelena
- Varijanta kuta: Lijevi kut, Desni kut, Univerzalni kut
- Presvlaka: KRONOS 19
Napomena: Dekor drvenog materijala unutar garniture može se razlikovati od prikazane fotografije proizvoda.
Materijal garniture
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: velur tkanina
- Specifikacije sjedala: Elastična pjena
- Otpornost na habanje (Martindale): 50 000
Dimenzije garniture
- Širina: 200 cm
- Dubina: 141 cm
- Visina: 73 cm
- Visina sjedišta: 37 cm
- Dubina sjedišta: 72 cm
- Površina za spavanje: 140 x 200 cm
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Mogućnost pretvaranja u ležaj: Da
- Jastuci su dio paketa
Isporučuje se u dijelovima.
Kronos
Baršunasta i nježna površina s kratkim vlaknima svrstava tkaninu Kronos među tzv. velur tkanine. Na dodir ugodna, tkanina se odlikuje blagim odsjajima i sjenilnim efektom. Zbog svojih karakteristika, Kronos se koristi u tapeciranju kao tkanina za presvlake. Prednost tekstila Kronos je također otpornost na svjetlost. Pod utjecajem prirodnog svjetla, boje značajno ne mijenjaju svoj izgled. Preporučujemo čišćenje posebnim sredstvima za tapecirani namještaj. Izrađena je od 100% poliestera srednje težine 270 g/m2. Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znakove trošenja. Što je broj veći, to bolje. Broj ciklusa kod tkanine Kronos je 50.000. Uobičajene tkanine u kućanstvu imaju oko 20.000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena |
| Težina: | 113 kg |
| ? Širina: | 200 cm |
| Visina: | 73 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 141 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Površina za spavanje sofe: | 200 x 140 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Trosjed |
| Visina sjedala: | 37 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.