AKCIJA Tamnosiva baršunasta blagovaonska stolica BORA II. kakvoća
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Baršunasta tkanina: Tamnosiva
- Drvo: Bukva
Dimenzije stolice
- Širina: 44,5 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina: 54 cm
- Dubina sjedišta: 38 cm
- Visina: 81,5 cm
- Visina sjedišta: 44 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: cca 3,6 kg
Specifikacije
- Tapecirana blagovaonska stolica u minimalističkom stilu
- Čvrste noge od masivnog drva
- Jemno i elegantno prošivanje
- Isporučuje se rastavljena
Priuštite si novi stilski interijer inspiriran nordijskim zemljama. Prilikom odabira namještaja uzmite u obzir veličinu prostorije, njezinu namjenu i vlastiti ukus. Popularni skandinavski stil mnoge iznenađuje svojom lakoćom, udobnošću i visokom funkcionalnošću. Skandinavsku blagovaonicu karakteriziraju prirodni materijali i nježne boje. Blagovaonska stolica Bora u tamnosivom specifikacijama ispunjava visoke zahtjeve za udobnost i estetiku. Noge od masivnog drva naglašavaju ukupni izgled prostora. Skandinavsku stolicu Bora upotpunite stolom s drvenim elementima. Uživajte u zajedničkim trenucima tijekom obiteljskih večera ili druženju s prijateljima.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 4 kg |
| ? Širina: | 44,5 cm |
| Visina: | 81,5 cm |
| Dekor drveta: | Bukva |
| Dubina: | 54 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Drvo |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtno: | Ne |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Dvobojni |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.