AKCIJA Tamno smeđa kutna garnitura U SMART COSARO 295x140 cm II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal sofe
- Okvir: Drvo, iverica
- Presvlaka: POSO 06
- Boja presvlake: Tamno smeđa
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Baršun (Velur)
- Otpornost na abraziju (Martindale): 35 000
- Tip sjedala: Pjenasta ispuna
- Tip pjene: Poliuretanska pjena T30
- Opruge: Valovite opruge
- Nožice: Plastika
Garnitura je presvučena Poso tkaninom s nježnom rebrastom teksturom, vrlo ugodnom na dodir, s visokom težinom od 380 g/m2 i otpornošću na trošenje. Sjedala garniture izrađena su od kvalitetne i dugotrajno oblikovno postojane poliuretanske pjene uz dodatno pojačanje valovitim oprugama. Konstrukcija sofe izrađena je od masivnog borovog i bukovog drveta uz dodatni materijal od iverice, šperploče i HDF ploče.
Dimenzije sofe
- Specifikacije: Kutna garnitura do U
- Širina: 295 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 83 cm
- Visina sedišta: 38 cm
- Dubina sedišta: 71 cm / 130 cm
- Površina za spavanje: 140 x 265 cm
- Nožice: 5 cm
Oprema
- Skladišni prostor: Da (središnji dio garniture)
- Pretvorba u ležaj: Da
- Slobodni nasloni za leđa: 4 kom
- Presvučena stražnja strana sofe: Da
Pretvorba u ležaj
- Razvlačenje u ležaj: Da
- Dimenzije ležaja: 140 x 265 cm
- Tip razvlačenja: Ručno bez mehanizma za razvlačenje
Isporučuje se rasklopljeno.
Poso
Plišano mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na baršun. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, a pritom izuzetno čvrst i izdržljiv. Nježno vlakno na površini lako se čisti pomoću posebnih preparata za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecirska tekstilija za kutne garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 100% poliestera visoke gramature.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na abraziju, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da se nakon određenog broja ciklusa vidi habanje tkanine. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso se ponosi brojem 35 000 ciklusa. Uobičajene tkanine u kućanstvu imaju oko 20 000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| ? Širina: | 295 cm |
| Visina: | 83 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Oblik U |
| Površina za spavanje sofe: | 140 x 265 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Višesjed |
| Visina sjedala: | 38 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.