AKCIJA Svijetlosiva sklopiva kutna sofa ZENA, obostrana II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled sofe
- Specifikacije: Kutna, Sofa u obliku slova L
- Veličina: Sofa do 200 cm
- Boja: Svijetlosiva
- Varijanta kuta: Lijevi kut, Desni kut, Univerzalni kut
- Presvlaka: KRONOS 15
Napomena: Dekor iverice unutar sofe može se razlikovati od fotografije proizvoda.
Materijal sofe
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: velur tkanina
- Specifikacije sjedišta: Elastična pjena
- Otpornost na habanje (Martindale): 50 000
Dimenzije sofe
- Širina: 200 cm
- Dubina: 141 cm
- Visina: 73 cm
- Visina sjedenja: 37 cm
- Dubina sjedenja: 72 cm
- Površina za spavanje: 140 x 200 cm
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Pretvorba u ležaj: Da
- Jastuci su uključeni u paket
Isporučuje se rastavljeno.
Kronos
Baršunasti i nježni površinski sloj s kratkom dlakom svrstava tkaninu Kronos među tzv. velur tkanine. Ugodna na dodir, ova tekstilija se odlikuje blagim odsjajima i sjenčenim efektom. Zbog svojih karakteristika, Kronos se koristi u tapetarstvu kao presvlaka. Prednost tekstilije Kronos je također otpornost na svjetlo. Tijekom izloženosti prirodnom svjetlu, boje ne mijenjaju značajno svoj izgled. Preporučujemo čišćenje posebnim sredstvima za tapacirani namještaj. Izrađena je od 100% poliestera s srednjom gramaturom od 270 g/m2. Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima to znači da, nakon određenog broja ciklusa, tkanina pokazuje znakove trošenja. Što je broj veći, to bolje. Broj ciklusa za tkaninu Kronos iznosi 50.000. Uobičajene tkanine u domaćinstvu imaju oko 20.000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 113 kg |
| ? Širina: | 200 cm |
| Visina: | 73 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 141 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Površina za spavanje sofe: | 200 x 140 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Trosjed |
| Visina sjedala: | 37 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.