Akcija Siva blagovaonska stolica LIBRA s crnim nogama II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Tkanina: Siva melanža
- Metal: Crna
Dimenzije
- Dubina: 54,5 cm
- Širina: 44,5 cm
- Visina: 87 cm
- Visina sjedišta: 48,5 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina sjedišta: 40 cm
- Težina: 4,2 kg
- Nosivost: 110 kg
Stilska blagovaonica u modernom duhu
Neutralne boje odlična su osnova za svaki interijer. Kombinirajući nježne tonove s jednim izražajnim elementom, lako ćete stvoriti lagan i harmoničan prostor. Inspirirajte se skandinavskim interijerima koji povezuju svjetlost, prirodne materijale i funkcionalnost. Blagovaonska stolica Libra u sivoj melanž tkanini postat će dizajnerski komad vaše blagovaonice. Preporučujemo je kombinirati sa svijetlim drvenim stolom i diskretnim dodacima poput visećih posuda s biljem. Tako ćete stvoriti praktično i ugodno mjesto za svakodnevne trenutke opuštanja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| ? Širina: | 44,5 cm |
| Visina: | 87 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 54,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Tapecirano |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblika naslona: | Ravan |
| Obrtna: | Ne |
| ? Prikaz u AR-u: | Da |
| Setovi: | Komadni |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.