AKCIJA Plava razvučna kutna garnitura ZENOVA 220x140 cm, obostrana II. kvaliteta KRONOS 13
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal garniture
- Okvir: Iverica, masivno drvo
- Presvlaka: Kronos 13
- Boja presvlake: Plava
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Velurova tkanina
- Otpornost na habanje (Martindale): 50 000
- Tip sjedala: Pjenasta ispuna
- Tip pjene: Poliuretanska pjena T30
- Nožice: Plastika
Garnitura je presvučena tkaninom Kronos s ugodnom i glatkom površinom sa suptilnim odsjajima. Njene najveće prednosti su visoka gramatura 270 g/m2, postojanost boje i visoka otpornost na habanje. Sjedala su izrađena od elastične poliuretanske pjene koja osigurava udobno sjedenje. Konstrukciju čini čvrsta iverica dopunjena masivnim drvom.
Dimenzije garniture
- Specifikacije: Kutna sjedeća garnitura
- Kut: Univerzalni
- Širina: 220 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 85 cm
- Visina sjedenja: 37 cm
- Dubina sjedišta: 71 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
Oprema
- Skladišni prostor: Da (ispod sjedećeg dijela garniture)
- Ljetni raspored: Da
- Slobodni nasloni: 3 kom
- Ukrasni jastučići: 2 kom
Isporučuje se u dijelovima.
Napomena: Dekor iverice unutar garniture može se razlikovati od prikaza na fotografiji proizvoda.
Kronos
Baršunasta i nježna površina s kratkim vlaknima čini tkaninu Kronos jednom od velurovih tkanina. Ugodna na dodir, tkanina se ističe suptilnim odsjajima i efektom sjenčanja. Zbog svojih karakteristika, Kronos se koristi u tapetarstvu kao presvlaka. Prednost tkanine Kronos je također otpornost na svjetlost. Tijekom izloženosti prirodnom svjetlu, boje značajno ne mijenjaju izgled. Preporučamo čišćenje specijalnim sredstvima za tapecirani namještaj. Izrađena je od 100% poliestera s srednjom gramaturom od 270 g/m2. Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima, to znači da nakon određene količine ciklusa tkanina pokazuje znakove istrošenosti. Što je broj viši, to bolje. Broj ciklusa kod tkanine Kronos je 50.000. Uobičajene tkanine u kućanstvu imaju oko 20.000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 55 kg |
| ? Širina: | 220 cm |
| Visina: | 85 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 140 cm |
| Dubina sjedenja: | 71 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Trosjed |
| Visina sjedala: | 37 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.