AKCIJA Krem tabure SMART II. klasa LINCOLN 03
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal tabureta
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Manšester (Velur)
- Boja presvlake: Krem - Lincoln 03 (83)
Dimenzije tabureta
- Širina: 90 cm
- Dubina: 65 cm
- Visina: 44 cm

Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Krem |
| Težina: | 11 kg |
| ? Širina: | 90 cm |
| Visina: | 44 cm |
| Nosivost: | 120 kg |
| Dubina: | 65 cm |
| Materijal navlake: | Rebrasti samt |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.