AKCIJA Crni blagovaonski stol s pločom u dekoru zlatni hrast craft MADO 120x80 II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stola
- Namještajna ploča
- Gornja ploča prekrivena PVC furnirom: Zlatni hrast craft
- MDF: Crna mat
Dimenzije stola
- Širina: 120 cm
- Dubina: 80 cm
- Visina: 75 cm
- Debljina ploče: 18 mm
Specifikacije
- Za 4 osobe: 120 cm
- Isporučuje se rastavljen
Razvijati vrijednosti u interijeru kao što su kvaliteta, preciznost i umjerenost isplati se. U jednostavnosti se pronalazi ljepota, to vrijedi dvostruko više kod skandinavskog stila. Rafinirani dizajn inspiriran u sjevernim zemljama unosi u prostor lakoću, energiju i prozračnost. Blaga paleta boja prostor optički povećava i osvježava. Interijeri se ističu funkcionalnošću i čistoćom. Skandinavske blagovaonice i kuhinje stvaraju veliki otvoreni prostor pun svjetla i harmonije. Blagovaonski stol Mado 120 x 80 cm zahvaljujući svojim dimenzijama odgovara i manjim prostorijama. Crne noge i ploča u dekoru zlatni hrast craft ukrasit će svaku blagovaonicu. Ne bojte se kombinirati s izraženijim dodacima i tapeciranim stolicama.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 32 kg |
| ? Širina: | 120 cm |
| Visina: | 75 cm |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Debljina ploče stola: | 18 mm |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Dubina: | 80 cm |
| Materijal: | Ploča za namještaj |
| Oblik: | Pravokutan |
| Oblik nogu: | Četiri nogice |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Veličina: | Mala |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.