AKCIJA Crna baršunasta stolica ASTI s crnim nogama II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Baršunasta tkanina: Crna
- Kov: Mat crna
Dimenzije stolice
- Širina: 44,5 cm
- Širina sjedala: 44 cm
- Dubina: 50,5 cm
- Dubina sjedenja: 38 cm
- Visina: 87,5 cm
- Visina sjedenja: 47,5 cm
- Nosivost: 120 kg
Stil koji spaja jednostavne oblike i visoku funkcionalnost. Odlučite se za suzdržane dodatke, nježnu paletu boja i prirodne materijale. Izvrsni dodaci za skandinavsku blagovaonicu su zimzelene biljke, šarene podmetače i velike metalne lampe. Skandinavski interijer ne može bez velikih prozora i osvjetljenja, koje osigurava svjetlo i tijekom kratkih dana. Crna blagovaonička stolica Asti savršeno će se uklopiti u blagovaonicu inspiriranu skandinavskim zemljama. Jednostavno prošivanje i crne noge uskladite sa stolom s metalnim elementima. Odlično izgledaju različite boje stolica za jednim stolom. Ne bojte se promjena.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 3,8 kg |
| ? Širina: | 44,5 cm |
| Visina: | 87,5 cm |
| Dubina: | 50,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 47,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.