AKCIJA Blagovaonska stolica SERVIO BREGO svijetlo bež II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Tkanina: Brego 31 - svijetlo bež
- Metal: Crna (mat)
Dimenzije
- Širina: 55 cm
- Dubina sjedala: 45 cm
- Visina: 88 cm
- Visina sjedala: 50 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina: 7 kg
Specifikacije
- Funkcija Auto-return: sjedalo je rotirajuće za 180 stupnjeva s funkcijom povratka u prvobitni položaj
- Džepne opruge u sjedalu
- Isporučuje se rastavljeno
Obucite svom interijeru novo ruho. Tamne boje i mnogo namještaja prostoriju optički smanjuju. Inspirirajte se skandinavskim stilom, čiji su simboli svjetlost, jednostavnost i priroda. Stil koji proizlazi iz sjeverne prirode mnoge će iznenaditi visokom funkcionalnošću, održivošću i harmoničnom atmosferom. Blagovaonska stolica Servio Brego u bež boji postat će savršen dodatak skandinavskoj blagovaonici. Tapeciranje i oblik stolice osiguravaju visok stupanj udobnosti. Stolica Servio Brego uklopite s metalnim elementima u blagovaonici i dodacima u blagim pastelnim tonovima. Uživajte u zajedničkim obrocima s obitelji i prijateljima.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 7 kg |
| ? Širina: | 55 cm |
| Visina: | 88 cm |
| Nosivost: | 120 kg |
| Dubina sjedenja: | 45 cm |
| Izgled: | Naslonjač |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Navlaka: | Tapacirano |
| Obrtno: | Da |
| Setovi: | Komadni |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Sa uzorkom, Jednobojno |
| Visina sjedala: | 50 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.