AKCIJA Bijela stolica KITO II. klase
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Plastika: Bijela
- Drvo: Bukovina
Dimenzije stolice
- Širina: 46 cm
- Širina sjedala: 46 cm
- Dubina: 54,5 cm
- Dubina sjedala: 41 cm
- Visina: 80 cm
- Visina sjedenja: 42,5 cm
- Nosivost: 120 kg
Simbol skandinavskog stila nesumnjivo je priroda. Prirodom inspiriran stil unosi harmoniju i sjevernu eleganciju u svaki interijer. Vratite se i vi prirodnim korijenima u vašoj blagovaonici i kuhinji. Skandinavske blagovaonice su prozračne, ugodne i vrlo praktične. Naučite se kombinirati i slojevito koristiti pastelne boje, uzorke i materijale. Jednostavne blagovaonske stolice ne bojte se kombinirati s izraženijim dodacima. Bijela blagovaonska stolica Kito s masivnim stolom stvorit će toplu atmosferu. Skandinavske stolice Kito su udobne, prikladne za male i velike prostorije. Sjevernu atmosferu naglasit će svježe bilje u lanenim visećim lončanicama i velike lampe.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 4 kg |
| ? Širina: | 46 cm |
| Visina: | 80 cm |
| Dekor drveta: | Bukva |
| Dubina: | 54,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Drvo |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Bez ispuna |
| Obrtno: | Ne |
| ? Prikaz u AR-u: | Da |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Dvobojni |
| Visina sjedala: | 42,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.