Umjetna biljka u posudi 35 cm - različite vrste
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika
- Posuda za cvijeće od cementa
Boja
- zelena
- ŠALJEMO TIP PREMA TRENUTNOM ZALIHU
Dimenzije
- Širina: 25 cm
- Dubina: 25 cm
- Visina: 35 cm
- Promjer posude za cvijeće: 10,5 cm
- Visina posude za cvijeće: 9,5 cm
Svojstva
- Listovi biljke su malo savitljivi
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodaci za dnevnu sobu |
|---|---|
| EAN: | 8720865101873 |
| ? Boja: | Zelena |
| ? Širina: | 25 cm |
| ? Tip: | Umjetne |
| Visina: | 35 cm |
| Dubina: | 25 cm |
| Izgled: | U saksiji |
| Materijal: | Plastika, Cement |
| Postavljanje: | Vanjsk, Sobne |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.