Umjetna biljka u loncu s LED rasvjetom 7,5x15 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Drvo
- Plastika
Dimenzije
- Duljina: 7,5 cm
- Širina: 7,5 cm
- Visina: 15 cm
- Težina: 0,168 kg
Specifikacije
- Slatka dekoracija s LED rasvjetom
- Prikladno kao dar ili pažljiv poklon
- Zamjenjiva baterija CR2032
- Baterija je uključena u pakiranju
- Gumb za uključivanje i isključivanje
Stvorite ugodnu atmosferu kod kuće pomoću ove dekorativne biljke s blagim LED osvjetljenjem, koja privlači pažnju na prvi pogled. Spoj prirodnog izgleda drva i toplog svjetla dodaje unutrašnjosti udobnost i mirnu energiju. Izvrsno se uklapa na policu, noćni ormarić ili radni stol, gdje stvara diskretan, ali upečatljiv detalj. Zahvaljujući svom kompaktnom dizajnu, idealan je i kao mali dar koji će razveseliti i istovremeno praktično upotpuniti svaki prostor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodaci i dekoracije |
|---|---|
| EAN: | 4029811452439 |
| ? Boja: | Smedja, Zelena |
| Težina: | 0,168 kg |
| ? Širina: | 7,5 cm |
| Visina: | 15 cm |
| Boja svjetla: | Topla bijela |
| Duljina: | 7,5 cm |
| Izvor: | Na baterije |
| LED: | Da |
| Materijal: | Plastika, Drvo |
| Oblik: | Kvadratni |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.