Staklena vaza MOON NIGHT
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Obojeno staklo s mat otiskom
Dimenzije
- Promjer: 19 cm
- Visina: 25,5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodaci i dekoracije |
|---|---|
| EAN: | 45289166678 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 1,5 kg |
| Visina: | 25,5 cm |
| Brušene: | Glatke |
| Materijal: | Staklo |
| Oblik: | Valjak |
| Promjer: | 19 cm |
| Veličina: | Velika |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.