Dječji tepih MAISON 100 x 150 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk
Boja
- Bež
Dimenzije
- Duljina: 150 cm
- Širina: 100 cm
- Visina: 1 cm
Svojstva
- Čistiti samo lokalno (usisavač, četka)
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječji tepisi |
|---|---|
| EAN: | 3560231624385 |
| ? Boja: | Bež |
| ? Dimenzije: | 100 x 150 cm |
| ? Širina: | 100 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Pamuk |
| Oblik: | Pravokutan |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.