Dječji luster STARS and CLOUDS
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Sjenilo: Poliester
- Viseći ukras: Papir
Boja
- Bijela
- Žuta
Dimenzije
- Promjer: 30 cm
- Visina: 20 cm
- Duljina kabela: 80 cm
Veličina grla: E27
Maksimalna snaga: 40W
Žarulja nije uključena u paket.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječje dekoracije |
|---|---|
| EAN: | 3560231526726 |
| ? Boja: | Bijela, Žuta |
| Težina: | 0,5 kg |
| Visina: | 20 cm |
| Materijal: | Poliester, Papir |
| Promjer: | 30 cm |
| Tip utikača: | E 27 |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.