Pamučna posteljina za krevetic Giraffe zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Njegova stalnost i najrašireniji materijal posteljine zasigurno je pamuk. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično odvodi svaku vlagu. Stoga je prikladan i za osobe koje se puno znoje tijekom noći. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za glačanjem. Provjereni godinama, pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz pamučnjaka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 135 g/m2
Boja
- Zelena
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina se mora glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek s unutrašnje strane i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte s unutrašnje strane kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Paket ove posteljine sadrži:
- 1 kom popluna 90 x 135 cm
- 1 kom jastuka 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječija posteljina |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 90 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 45 x 65 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Slike |
| ? Stil posteljine: | Za djecu |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi za valjak za glačanje |
| Ne glača se: | Ne |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.