Dječja pamučna posteljina JUNGLE DREAM šarena, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalan favorit i najčešće korišten materijal za krevetninu je svakako pamuk. Kupci cijene njezine izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično odvaja bilo kakvu vlagu. Stoga je pogodan i za osobe koje se noću više znoje. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za glačanjem. Godinama provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz biljke pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
Boja
- Plava
- Žuta
- Ružičasta
- Zelena
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Posteljina se mora glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Krevetninu perite odvojeno, uvijek naopako
- Upotrijebite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopako, time ćete spriječiti oštećenje materijala i blijedjenje boja
Sadržaj pakiranja ovisno o odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječija posteljina |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Slike, Životinje, Dječji |
| ? Stil posteljine: | Dječji |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.