Dječji pončo MORSKA SIRENA MARINA plavo-siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana
Boja
- Plavo-siva
- S ilustracijom
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Duljina: 90 cm | 120 cm (uključujući kapuljaču)
- Veličina prema izboru iz varijanti
Specifikacije
- Preporučujemo za djecu od 3 do 7 godina
- Praktična kapuljača
- Patent zatvaranje
- Brzosušeće
- Antialergijski materijal
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Prilikom prvog pranja potrebno prati odvojeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječija ponča |
|---|---|
| ? Boja: | Siva, Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,6 kg |
| ? Širina: | 60 cm |
| ? Kopčanje: | Patenti |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Duljina: | 90 cm, 120 cm |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa slikom |
| Za djecu: | Dječje |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.