Dječje pončo SHARK plavo
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana
Boja
- Plava
- Crvena
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Ukupna dužina: 120 cm (u rasklopljenom stanju)
- Dužina uključujući kapuljaču: 90 cm
- Dužina bez kapuljače: 60 cm
Specifikacije
- Preporučujemo za djecu od 3 do 5 godina
- Praktična kapuljača
- Zatvaranje na gumbe
- Brzosušeće
- Antialergijski materijal
- Preporučena temperatura pranja 30 - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Prilikom prvog pranja potrebno je prati odvojeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječija ponča |
|---|---|
| EAN: | 5902311487806 |
| ? Boja: | Crvena, Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| ? Širina: | 60 cm |
| ? Kopčanje: | Patenti |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Duljina: | 120 cm |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa slikom |
| Za djecu: | Dječje |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.