Ukrasni jastučić STAR IN THE WOODS
Povezani proizvodi
Akcija
-15 % kod: MAJ15
7,40 €
–13 %
Vanjski jastuk MILLY INDIGO 50x30 cm, s uzorkom
Na zalihama
(>10 kom)
6,40 €
Akcija
-15 % kod: MAJ15
Vanjski jastuk ELAROSA 45x45 cm, krem boje
Na zalihama
(>10 kom)
5,90 €
Akcija
-15 % kod: MAJ15
7,40 €
–13 %
Vanjski jastuk FERGUS 50x30 cm, crni
Na zalihama
(>10 kom)
6,40 €
-15 % kod: MAJ15
7 €
–1 %
Putni jastučić MICKEY MOUSE 30x30 cm, bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
6,90 €
-15 % kod: MAJ15
8,20 €
–40 %
Dekorativni jastučic Božic plavi
Na zalihama
(>10 kom)
4,90 €
Akcija
7,80 €
–2 %
Dekorativni jastučić TAFFY 45x45 cm, sivi
Na zalihama
(>10 kom)
7,60 €
Akcija
-15 % kod: MAJ15
7,80 €
–12 %
Dekorativni jastuk RORY 45x45 cm, ružičasti
Na zalihama
(>10 kom)
6,80 €
Povoljne setove
-15 % kod: MAJ15
15,40 €
–7 %
Set 2 kom vanjskih jastuka MADISON ECO 50x50 cm, narančasta
Na zalihama
(>10 kom)
14,30 €
Akcija
-15 % kod: MAJ15
8,20 €
–14 %
Vanjski jastuk SOPHIE YELLOW 50x50 cm, bež boje
Na zalihama
(>10 kom)
7 €
Akcija
-15 % kod: MAJ15
6,20 €
–9 %
Vanjski jastuk EMPARO 50x50 cm, bež.
Na zalihama
(>10 kom)
5,60 €
Akcija
7,80 €
–29 %
Okrugli dekorativni jastuk MATS 40 cm, ružičasti
Na zalihama
(>10 kom)
5,50 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal:
- 100% pamuk s gramaturom 150 g/m2
- hipoalergeno silikonsko vlakno s gramaturom 200 g/m2
Dimenzija:
- Promjer: 50 cm
Upute za pranje:
- prati u perilici na temperaturi od 40 °C
- ne izbjeljivati
- ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni jastučici |
|---|---|
| EAN: | 8128950004687 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 150 g/m2 |
| ? Dimenzije jastuka: | 50 cm |
| Težina: | 0,35 kg |
| ? Materijal ispuna: | Hipoalergena vlakna |
| Materijal: | 100% pamuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.