Ukrasni jastučić IMPRIME TILAK 40x40 cm, šareni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal navlake: 100% pamuk
- Materijal punjenja: 100% poliester
Boja
- Crvena
- Plava
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Duljina: 40 cm
- Debljina: 5 cm
- Težina: 0,463 kg
Specifikacije
- Navlaka je uklonjiva i periva, sa zatvaranjem na patentni zatvarač
- Punjenje je uključeno u pakiranje
- Preporučena temperatura pranja 30 °C
- Ne izbjeljivati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni jastučici |
|---|---|
| EAN: | 3701461330527 |
| ? Boja: | Crvena, Plava |
| ? Dimenzije jastuka: | 40 x 40 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,463 kg |
| ? Materijal ispuna: | 100% poliester |
| ? Širina: | 40 cm |
| ? Tip: | Dekorativni jastuci |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Duljina: | 40 cm |
| Materijal navlake: | 100% pamuk |
| Oblik: | Kvadratni |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.